1 x 2 FWDM modulis telekomunikacijų tinklų gamykloje pagaminta Kinijoje

1 x 2 FWDM modulis telekomunikacijų tinklų gamykloje pagaminta Kinijoje

Filtras bangos skyriaus Multiplexer yra plačiai naudojama EDFA, Ramano stiprintuvai, WDM tinklus ir skaidulinės optikos prietaisų. FWDM serija yra pagrįstas ekologiškai stabilios plona plėvele filtrų technologija. Prietaisas sujungia arba atskiria šviesos skirtingais ilgiais platų bangų ilgio diapazone. Jie siūlo labai mažas įterpties nuostoliai, mažas poliarizacija priklausomybę, didelė izoliacija ir puikus ekologinį stabilumą. Didelės galios tvarkymo pajėgumai gali būti pasiektas unikalių galiuku tvarkymo ir aukštos kokybės AR danga.

Function
Sverto didelę patirtį ir žinias, SOPO yra gerai žinomas kaip vienas iš didžiausių gamintojų, 1 x 2 fwdm modulis telekomunikacijų tinklų gamykloje pagaminti Kinijoje dėl savo aukštos kokybės ir žemos kainos produktų ir puikias paslaugas. Prašome būti laisvai pirkti pigius produktus, pagamintus iš mūsų gamyklos Kinijoje.

Filtras bangos skyriaus Multiplexer yra plačiai naudojama EDFA, Ramano stiprintuvai, WDM tinklus ir skaidulinės optikos prietaisų. ĮFWDMserija yra pagrįstas ekologiškai stabilios plona plėvele filtrų technologija. Prietaisas sujungia arba atskiria šviesos skirtingais ilgiais platų bangų ilgio diapazone. Jie siūlo labai mažas įterpties nuostoliai, mažas poliarizacija priklausomybę, didelė izoliacija ir puikus ekologinį stabilumą. Didelės galios tvarkymo pajėgumai gali būti pasiektas unikalių galiuku tvarkymo ir aukštos kokybės AR danga.

Funkcijos

-Mažas įterpties nuostoliai

-Visos bangos ilgio diapazonas

-Aukštas kanalų išskyrimas

-Didelis stabilumas ir patikimumas

Programos

-Sistemos kontrolė

-Siųstuvai ir ląstelienos

-Skaidulų optinis stiprintuvas

Spektaklio specifikacija

Parametras


1

2

3

Pass juosta bangų ilgio diapazone (nm)

1490

1550

1310 andamp; 1490

Atspindys Band1 bangų ilgio diapazone (nm)

1310andamp; 1550

1310andamp; 1490

1550

Įterpties nuostoliai (dB)

Atspindi kanalas

≤0.6

Pass kanalas

≤0.8

Kanalo Ripple dB)

andlt; 0,3

Isolation(dB)

Atspindi kanalas

andgt; 15

Pass kanalas

andgt, 30

Įterpimo nuostolių temperatūros jautrumą (dB/℃)

andlt; 0,005

Poliarizacijos plokštumos sukimas priklauso nuo praradimo (dB)

andlt; 0,1

Poliarizacijos režimas dispersija (PB)

andlt; 0,1

Kryptį (dB)

andgt, 50

Grąžinimo nuostolių (dB)

andgt, 50

Tvarkymo didžiausia galia (mW)

500

Darbinė temperatūra (℃)

-10 ~80

Laikymo temperatūra (℃)

-40 ~85

Paketo matmuo (mm)

1. Φ5.5 x L38(for 900um Loose tube or bare fiber))

2. L90xW20xH9.5(for 2.0 mm or 3.0mm Cable)

Virš specifikacija yra įtaisas be jungties

Užsakymo informacija

Produkto

Bangos ilgis

Pluošto tipas

Galiuku tipas

Pluošto ilgis

Jungtis

FWDM

1-1490. slaptažodis/1310andamp; 1550 atspindi
2-1550 praeiti/1310andamp; 1490 atspindi
3-1310andamp; 1490. slaptažodis/1550, atspindi

1-G652D

2-G657A

3-kiti

A — pagimdė pluošto

B – 900um biri Vaizdeliai

C — 900um trumpas vamzdis

D – 2,0 mm Laisvas Vaizdeliai

E-3.0 mm Laisvas Vaizdeliai

00-kiti

05-0,5 m

10-1m

15-1. 5 m

20-2 m

0-nė vienas

1 — FC/PC

2-FC/APC

3 — SC/PC

4 — SC/APC

5 — SC/PC

6 — SC/APC

7-kitų


Hot Tags: 1 x 2 fwdm modulis telekomunikacijų tinklų gamykloje paruoštas Kinijos gamintojai, gamyklos, pagaminti Kinijoje, kokybė, žema kaina, pigus
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
SOPO Optical Communication Co, Ltd

Adresas: JinDiDa pramonės zona, Langkou Industry Pak, Dalang gatvė, Longhua Naujasis rajonas, Shenzhen, Kinija

Telefono: +86-755-23124132

Faksas: 86-755-23774378

El. paštas: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co, Ltd
foottop